O nas

zaufaj-profesjonalistom

Witamy na stronie internetowej firmy Tech-Master. Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem kompletnych systemów natryskowych m. in. do budownictwa i lakiernictwa przemysłowego. Zaopatrujemy firmy oraz specjalistów w urządzenia do malowania, a także w niezbędny do nich osprzęt.Nasze początki sięgają roku 2006, kiedy to został otwarty pierwszy salon sprzedaży w Piasecznie k. Warszawy. W roku 2011 salon został przeniesiony do Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie istnieje do dziś. W Styczniu 2016 otworzyliśmy punkt sprzedaży i serwisu w Gdyni, a w Maju 2018 otworzyliśmy kolejny punkt sprzedaży i serwisu w Olsztynie.

o-nas

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: agregaty malarskie, szpachlarskie, tynkarskie, zacieraczki do tynków, szlifierki do gładzi, a także pompy lakiernicze, osprzęt i narzędzia niezbędne do sprawnego funkcjonowania każdej lakierni, pompy transferowe, urządzenia natryskowe do pian i powłok, oraz wiele, wiele więcej… Nasza firma to młody, a zarazem dynamicznie rozwijający się zespół z dużym doświadczeniem. Gwarantujemy serwis stacjonarny, a także mobilny.

Chętnie pomagamy przy wyborze odpowiedniego urządzenia oraz udzielamy informacji niezbędnych do trafnego zakupu.

Film prezentujący oddział Gdynia.
Znajdą tu państwo elektronarzędzia, agregaty, szlifierki do gładzi, części zamienne i eksploatacyjne, a także serwis tych urządzeń i kompleksowe doradztwo.
skontaktuj-sie-z-nami
X