Zacieraczka "KRONOS" K–436–2-TMM przeznaczona jest do zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie przemysłowym. Posiada manualne sterowanie za pomocą dźwigni sterowniczych oraz manualne podnoszenie łopatek. Maszyna może pracować na łopatkach zacierających lub kombi oraz talerzach do obróbki wstępnej betonu. Dwa równolegle do siebie pracujące elementy robocze, zwiększają wydajność ponad pięciokrotnie w porównaniu do maszyn pojedynczych tupu K-436.
Zacieraczka występuje w dwóch wersjach silnikowych: o mocy 22,1 KM oraz o mocy 20,8 KM. Wyposażona jest w silnik benzynowy, wyłącznik bezpieczeństwa, dwa kpl. łopatek zacierających oraz wózek transportowy umożliwiający sprawny przewóz maszyny.
Posiada regulację siedziska pozwalającą na dostosowanie odpowiednie dopasowanie pozycji w zależności od wzrostu operatora
Dodatkowo może być wyposażona w lampy LED szt. 2 lub 4, licznik motogodzin oraz 2 szt. spryskiwaczy
| Dane techniczne: | "KRONOS" K–436–2-TMM |
|---|---|
| Szerokość robocza: | 2 x Ø 900 mm (2 x Ø 980 mm z talerzami) |
| Ciężar: | 350 kg |
| Ilość łopatek: | 8 szt. (2 kpl.) |
| Zakres kąta nachylenia łopatek: | 0 – 15° |
| Rodzaj silnika: | • spalinowy, • 4-suw, • dwucylindrowy, • rozruch elektryczny, • chłodzony powietrzem |
| Typ silnika: | HONDA* GX 690 / HONDA* GX 690 * Na życzenie Klienta istnieje możliwość montażu silników innych producentów |
| Moc silnika: | 20,8 KW / 22,1 KM |
| Wyposażenie opcjonalne: | Oświetlenie LED, licznik motogodzin, spryskiwacze |
| Zabezpieczenie: | wyłącznik bezpieczeństwa odcinający zapłon |
| 203558: | Łopatki KOMBI 2 x 4 szt. (4 szt. / kpl.) |
| 003558: | Łopatki zacierające 2 x 4 szt. (4 szt. / kpl.) |
| 003560: | Talerz zacierający 2 x Ø 980 mm / 4 z. |
| 0044678: | Oświetlenie LED ( instalacja z dwoma lampami / kpl. ) |
| 0044677: | Spryskiwacz |
Zacieraczka elektryczna do tynków EPG 400 poręczna i przydatna maszyna wykorzystywana w pracach budowlanych do szybkiego wygładzania tynków wewnętrznych i zewnętrznych, wykonanych z zapraw gipsowych jak i cementowo wapiennych. Przy zastosowaniu wyposażenia dodatkowego maszyną można również szlifować, polerować, zdzierać, czyścić i wykańczać różnego rodzaju powierzchnie. Dzięki użyciu trwałej i niezawodnej przekładni oraz niewielkiej masie, urządzenie to znajduje szerokie zastosowania w wielu profesjonalnych brygadach tynkarskich i malarskich.
Lekka, poręczna zacieraczka do gładzi. Zacieraczka umożliwia wygładzanie, zacieranie, skrobanie i wykonywanie faktury tynku. Szlifowanie paneli izolacji cieplnej. Wygładzanie i czyszczenie powierzchni. Dzięki użyciu trwałej i niezawodnej przekładni oraz niewielkiej masie, urządzenie to znajduje szerokie zastosowanie w wielu profesjonalnych brygadach tynkarskich i malarskich.
Gąbka pomarańczowa z rzepem twarda rokamat 350mm
Tarcza wygładzająca z rzepem Eibenstock 400 MM
Odkurzacz plecakowy jest wydajny i efektywny w pracy. Niewielka waga (6,5 kg), duże worki (o poj. 15 l) zapewniają dużą swobodę pracy, także w gospodarstwie domowym. Budowa urządzenia eliminuje konieczność ciągnięcia za sobą odkurzacza, a krótki wąż pozwala uzyskać dużą siłę ssania. Odkurzacz jest wyposażony w zestaw worków papierowych (do drobnych pyłów).
Najlżejsza na rynku profesjonalna zacieraczka niemieckiej firmy Rokamat. Idealnie nadaje się do zacierania tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych na mokro. Rokamat 40000 ma możliwość natrysku wody na zacieraną powierzchnię poprzez podłączenie zacieraczki pod sieć wodociągową.