![Agregat do systemów dociepleń Euromair Europro 8P Agregat do systemów dociepleń Euromair Europro 8P](https://agregaty-malarskie.net/513-large_default/agregat-do-systemow-docieplen-euromair-europro-8p.jpg)
![Agregat do systemów dociepleń Euromair Europro 8P Agregat do systemów dociepleń Euromair Europro 8P](https://agregaty-malarskie.net/513-large_default/agregat-do-systemow-docieplen-euromair-europro-8p.jpg)
Agregat natryskowy Euromair EUROPRO 8P
Wydajne urządzenie do aplikacji natryskowej gotowych mas i gładzi gipsowych a także tynków dekoracyjnych. Ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Gładzie, szpachle, kleje, tynki strukturalne i elewacyjne to tylko niektóre z materiałów jakie można zastosować przy użyciu EUROPRO 8P. Mobilna rama oraz nieduże gabaryty urządzenia pozwalają na łatwy transport. Aplikacja może być wykonywana przy pomocy lancy, która jest w wyposażeniu podstawowym lub opcjonalnie przy zastosowaniu pistoletu natryskowego, który moża dokupić jako wyposażenie dodatkowe.
Parametry techniczne Europro 8P:
Zawartość zestawu Euromair Europro 8P:
UWAGA!
Powyższy zestaw nie zawiera kompresora. Wymagany kompresor o wydajności rzeczywistej minimum 300 l / min.
Mark X Standard to nasze najbardziej wydajne elektryczne, hydrodynamiczne urządzenie natryskowe. Dzięki niemal dwukrotnie większej mocy niż wersja Mark V jest to produkt używany z wyboru przez profesjonalnych wykonawców, którzy wykorzystują w miejscu pracy dostępność zasilania 230 V lub generatorowego.
Najnowszy model agregatu ślimakowego do nakładania materiałów łączeniowych między kamień, cegłę, płyty itp. Przy zastosowaniu odpowiedniego zestawu natryskowego oraz kompresora agregat nadaje się też do aplikacji gładzi szpachlowych.
Profesjonalne urządzenie do aplikacji gotowych mas szpachlowych.
Agregat MARK VII MAX STANDARD to narzędzie wielozadaniowe do natryskiwania farb oraz gotowych mas szpachlowych. Urządzenie jest idealne do prac na dużych powierzchniach. Świetnie przyda się również do nakładania powłok antykorozyjnych w terenie.